ALLURE PORTABLE NANO ATOMIZER | APARAT PËR DEZINFEKTIM

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912467

Çmimi:
€44,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Pistoleta me spërkatje dezinfektuese peshon vetëm 600 gram, doreza e atomizuesit të dizajnuar në mënyrë ergonomike, përdorimi afatgjatë nuk do të ndjejë dhimbje në krah, mund të përdoret nga të moshuarit dhe gratë.
Spërkatësi me armë higjienike mund të rregullojë volumin e spërkatjes duke rrotulluar butonin në dorezë. Distanca e spërkatjes mund të arrijë deri në 2 metra, duke ju lejuar të kontrolloni lehtësisht distancën e spërkatjes.

Fuqia: 18 W
Kapaciteti i baterisë: 4800 mAh
Koha e mbushjes: 2 orë
Koha e përdorimit: 3 orë
Pesha: 600 g
Kapaciteti i shishes së ujit: 300 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë