ALLURE LIAONINGER PLASTIC HAIR SHAPER 088 | TRIMER PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:745

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Prerëse flokësh me brisk dhe krehër dy anësor - Mjet për prerje të flokëve për stilim

 • Dy anësorë për flokë të hollë ose të trashë.
 • Dizajnuar me dhëmbë të shkurtër për rruajtjen e flokëve të shkurtër.
 • Doreza me hark është projektuar për mbajtje më të mirë.
 • Tehu është i lëvizshëm i krijuar për të lehtësuar pastrimin.
 • Teh brisku me cilësi të lartë, i sigurt, i qëndrueshëm dhe me kosto efektive.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë