ALLURE PLASTIC EAR COVER 1x2pcs | MBULESË PLASTIKE PËR VESH

Uni CosmeticsKodi:KOD0005912129

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E formësuar për t'ju përshtatur veshit.

Mund të sterilizohet për higjienën e klientit. I mban kemikalet larg nga lëkura e ndjeshme.

Përdoret për të mbrojtur veshët derisa përdoret figaro, për të ulur zhurmën. Shumë e përshtatshme përdorim në shtëpi apo për sallone të bukurisë.

E përshtatshme për përdorim të gjerë: këto mbulesa të veshëve gjatë lyerjes së flokëve janë të prodhuara nga materiale i plastikës. E përshtatshme për përdorim në shtëpi, në hotel apo në sallone të bukurisë kur jeni duke i lyer flokët.

Funksioni: mbrojtësit e veshëve shërbejnë si mjete praktike për të mbrojtur veshët nga uji kur jeni duke bërë dush, apo kur jeni duke bërë përkujdesje ndaj flokëve.

Ngjyra: E zezë
Materiali: Plastikë
Madhësia: përafërsisht 8cm x 5cm/3.15" x 1.96" (gjatësia dhe gjerësia)
Pesha: 8g
Paketimi: 2 palë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë