ALLURE PERLA SOLINGEN CUTICLE CLIPPER BIG | PRERËSE PËR KUTIKULA

UNI CosmeticsKodi:6980899001699

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

PRERËSE PËR KUTIKULA i modës së vjetër për prerjen e kutikulave me saktësi maksimale.

Janë bërë në Solingen dhe shfaqin tehe ultra të mprehta, për të rregulluar kutikulat dhe varëset e rritjes në mënyrë të sigurt dhe me lehtësi të jashtëzakonshme.

Dorezat e konturuara ndihmojnë me kontroll dhe vendosen të qetë në dorë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë