ALLURE PERLA EYELASH CURLER B/W | KTHYESE PËR QERPIKË

UNI CosmeticsKodi:6980899001521

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Kthyesja për qerpikë ju jep atë ngritës afatgjatë dhe që hap sytë për qerpikët që duken më të gjatë dhe më voluminoz.
Vjen me një jastëk shtesë prej gome plastike për të rikthyer gjallërinë pasi origjinali të bëhet i butë dhe i konsumuar.

Ngjyra: E zezë & E bardh

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë