ALLURE PERLA BRUSH FLAWLESS CONCEALER 059 | BRUSHË PËR KORREKTOR

Uni CosmeticsKodi:6945648701862

Çmimi:
€1,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Brushë për korrektor.

I përzien një sërë hijezimesh për sy, në mënyrë të përsosur, derisa i zbut skajet dramatike si dhe vijat e bukura.

Përdorimi i kësaj brushe krijon përfundim natyral për çdo pamje të syve. Kjo brushë mund të përdoret, poashtu, për qëllime të tjera, si për shembull, për pudrosje.


 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë