ALLURE PERLA BRUSH LIP DUO EYESHADOW 056 | BRUSHË PËR BUZË & SY

Uni CosmeticsKodi:6945648701831

Çmimi:
€1,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim.

Brusha është e përsosur për shpërndarjen e bazës (pudrës së lëngët) dhe pudrosjen e fytyrës dhe syve

Ka madhësi të ndryshme (opsionale) dhe me të mund të arrini çfarëdo pamje që  dëshironi!

Veçoritë: 

  • Sjell mbulim pa njolla;
  • Ka qime sintetike;
  • Dorezë kapëse me dizajn të fortë dhe me maje të brushës me lëvizshmëri të përshtatshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë