ALLURE NIKAI RECHARGEABLE LADY EPILATOR 3in1 7810 | EPILATOR PËR DEPILIM

UNI CosmeticsKodi:6924518278185

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nikai 5in1 Rechargeable Lady Shaver with Luxry Gift Box NK-89 in Pakistan

5 IN1 Lady epilator and shaver set
Input Voltage: AC 220-240V Frequency: 50/60HZ
Output Power: 3W
Double function epilator and shaver
For body and face,cord/cordless
The totally luxurious hair removal system
Epilator: remove even the nest hair from the foot
Precise Epilator: remove small area of hair
Elastic shaving head with foil and 2 integrated long hair trimmers
Rechargeable,can be used without cord for 40 minutes after full charged
LED light design to see the working result and o

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë