ALLURE NATURAL ORGANIC BEARD OIL 30ml | VAJ PËR MJEKËR

UNI CosmeticsKodi:6932511216721

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky vaj hidraton të dyja: qimet dhe lëkurën për një pamje të shëndetshme dhe butësi të jashtëzakonshme.

Ky vaj i mjekrës depërton drejt e në folikul duke lejuar rritjen më të mirë të qimeve të mjekrës nga rrënja. Ajo inkurajon një mjekër të butë dhe të shëndetshme në çdo gjatësi.

 • Rigjeneron lëkurën dhe zbut qimet e fytyrës.
 • Ofron shkëlqim dhe aromë të madhe.
 • Parandalon nyjezimin e mjekrrës dhe absorbohet shpejtë.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë