ALLURE NAIL GLUE UNA BAND 10g | NGJITËS PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:6932654230004

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Ngjitësi siguron një kapje të shkëlqyeshme për thonjtë artificialë në bazën e thonjve. Furça ndihmon për të vendosur ngjitësin në mënyrë të barabartë.

KARAKTERISTIKAT:
 • Siguron ngjitje të mirë në pllakën natyrale të thonjve.
 • Mund të përdoret për ngjitje të dekoratave të thonjve.
 • Transparencë, tharje e shpejtë dhe shumë e qëndrueshme.

SI TË PËRDORET:

1. Aplikoni në majë dhe ngjiteni atë në pllakën e thoit.
2. Pas disa sekondash, ngjitësi do të lidhë majën me pllakën e thonjve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë