ALLURE NAIL DRILLING POWER DR-212 | MAKINË PËR GËRRYERJEN E THONJVE

UNI CosmeticsKodi:KOD-DM-212

Çmimi:
€49,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
Kontrolli i shpejtësisë së rregullueshme mund të plotësojë nevojat tuaja të ndryshme të përdorimit, të kalojë gozhdat e shpimit përpara dhe mbrapsht duke u rrotulluar me përshtatshmëri.
Vrimat e bollshme të ventilimit dhe motorët me cilësi të lartë janë krijuar për të siguruar shpërndarje të shkëlqyer të nxehtësisë. Pajisja e mbështjellësit të thonjve është një dizajn i lehtë dhe i rehatshëm për mbajtjen që do t'ju bëjë të shijoni një manikyr të bukur me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulëta në çdo kohë dhe kudo.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë