ALLURE NAIL DRILLING MANICURE & PEDICURE NEW 1x5pcs | MAKINË PËR GËRRYERJEN E THONJVE

UNI CosmeticsKodi:6865759851136

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Kompleti i thonjve për manikyr dhe pedikyr në shtëpi përfshin 6 koka ngjitëse që: zbuten, shkëlqejnë, formësojnë dhe lyhen.
Ky mbushës i thonjve është i pajisur me një bateri të ringarkueshme, e cila përdoret për bluarje, prerje, prerje, lustrim pa tel. Duke përdorur shtresë metalike me cilësi të lartë dhe motor të ri të përmirësuar, ai mund të funksionojë me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët.

Dimensionet: 9 x 6 x 19cm
Pesha: 200g

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë