ALLURE NAIL CLEANING BRUSH (ART.02) | BRUSHË PËR PASTRIMIN E THONJVE

Zbritje 51%
UNI CosmeticsKodi:8606002590710

Çmimi:
€0,49 €0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Brushë e fortë dhe e qëndrueshme për pastrimin e thonjëve

Dorezat e këtyre brushave për thonjë janë plastikë e fortë, e cila nuk është e lehtë për t'u thyer. Qimet janë plastikë fleksibile, jo shumë të forta dhe jo shumë të buta që nuk do ta gërvishtin lëkurën tuaj. Të qëndrueshme për përdorim afatgjatë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë