ALLURE NAIL CLEANING BRUSH 1750 | BRUSHË PËR PASTRIM TË THONJVE

Uni CosmeticsKodi:2300002032138

Çmimi:
€1,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Brusha me qime është e përkryer për trajtim artistik të thonjve manikyr/pedikyr

100% brend i ri dhe cilësi të lartë.
Shumë e mirë pas lëmimit dhe para bërjes së thonjve me llak.
Për pastrimin e pluhurit, dhe të mbeturave nga lëmimi.
Me mbajtëse plastike, e lehtë për tu mbajtur.
E fuqishme mjaftueshëm për të pastruar pluhurin dhe nuk e dëmton lëkurën e butë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë