ALLURE PERLA NAIL BRUSH PINK 1pcs | BRUSHË PËR THONJ

Zbritje 20%
Uni CosmeticsKodi:KOD0005911409

Llojet: -
Çmimi:
€0,79 €0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tani do ta keni fare lehtë shpërndarjen e gellit, me anë të kësaj brushe fantastike e cila mundëson kryerjen procesin pa vështirësi dhe me shumë estetikë.

Hijeshi dhe bukuri për thonjtë.

 • Brusha me qime është e përkryer për trajtim artistik të thonjve / manikyr / pedikyr
 • Shumë e mirë pas lëmimit dhe para bërjes së thonjve me llak
 • Për pastrimin e pluhurit, dhe të mbeturave nga lëmimi
 • Me mbajtëse plastike, e lehtë për tu mbajtur
 • E fuqishme mjaftueshëm për të pastruar pluhurin dhe nuk e dëmton lëkurën e butë

Ngjyra: Rozë

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë