ALLURE MULTI-FUNCTIONAL CLEANING 1x6ps | MAKINË PËR PASTRIMIN E FYTYRËS

UNI CosmeticsKodi:16393

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makinë multifunksionale e fytyrës, largon lëkurën e vdekur, pikat e zeza dhe poret e lëkurës.

E pajisur me 6 koka të ndryshme me mundësi ndërrimi, të cilat mund të ofrojnë shumë funksione dhe të ofrojnë pastrim më të thellë për lëkurën e fytyrës tuaj.

Kjo makinë e pikave të zeza ka koka të shumta funksionale dhe 3 fuqi të rregullueshme, duke e bërë atë të përshtatshëm për lloje të ndryshme të lëkurës.

Është i pajisur me një bateri litium të rikarikueshme USB. Mund ta karikoni makinën tuaj me një kabllo USB në çdo kohë, kudo, pa pasur nevojë të shqetësoheni për zëvendësimin e baterisë.

Specifikimet:

 • Fuqia hyrëse USB: 2.5 W
 • Tensioni: 3.7 V
 • Fuqia e thithjes: 53KPA ose më pak
 • Madhësia: 17 * 4,5 cm/ 6,69 * 1,77 inç (përafërsisht)
 • Kapaciteti i baterisë: 380 MAH
 • Lloji i baterisë: bateri litium (me karikim USB)

Paketa përfshin:

 • 1 Makinë
 • Manuali i përdoruesit në anglisht: 1
 • Koka ndërruese: 6
 • Kabllo USB: 1

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë