ALLURE UMS SKIN ROLLERS MICRO SYSTEM (540 NEEDLES) 1mm | CILINDËR PËR LËKURË ME MIKRO GJILPËRA

UNI CosmeticsKodi:6902540752361-1

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Masazhuesit për fytyrë janë në modë tash dhe për një arsye të mirë! Ato ndihmojnë në tërheqjen dhe tonimin e lëkurës si dhe në relaksimin e muskujve të fytyrës. Mbushë dhe redukton inflamacionin në fytyrën tuaj. E gjithë kjo dhe më e lirë se terapia!

Nëse jeni e re në masazhimin e fytyrës, sigurohuni që të shtypni butësisht gjatë përdorimit dhe leni peshën e masazhuesit që të bëjë punën e vet. Nuk ka nevojë që të stresoni fytyrën tuaj! Nëse lihet në frigorifer, masazhuesit mund të sjellin një freski energjizuese në rutinën tuaj. Provoni të përdorni masazhuesin me vajrat esenciale për përfitimet përfundimtare dhe relaksim të plotë.

Disa dobi që i sjellë masazhuesi për fytyrë:

 • Ulë nivelin e mbushjes dhe inflamacionit
 • Ulë dukjen e puqrrave
 • Liron tensionin
 • E lëmon lëkurën

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë