ALLURE MAQYA BROW SOAP 24 HOURS LASTING 30ml | SAPUN PËR FORMËSIMIN E VETULLAVE

UNI CosmeticsKodi:8683125433353

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Sapun formues standard vetullash MAQYA. Lagni furçën me ujë, merni një sasi të vogël sapuni dhe aplikojeni në vetullat tuaja.
 • Mund të keni rezultate të ndryshme në varësi të sasisë së ujit që përdorni kur lagni furçën.
 • MAQYA siguron që forma perfekte që do t'i jepni vetullave tuaja do të qëndroj gjatë gjithë ditës.
 • Përbërësit: Vaj kastori, Ekstrakt Aloe Vera, Ujë i Pastër, Vitaminë E, Dyll Carnauba, Sapun
 • Falë vitaminës E, vetullat tuaja do të ushqehen më shumë.
 • Produkti është transparent.

 

Vëmendje:

 • Duhet të ruhet me kapak të mbyllur në temperaturë dhome, mbajeni larg fëmijëve.
 • Në rast kontakti me sy, shpërlani me ujë të bollshëm.
 • Prodhuar në Turqi.
 • Nuk mbeten gjurmë në vetullat tuaja.
 • Me dizajnin e tij elegant, ju mund ta mbani lehtësisht furçën brenda kutisë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë