ALLURE MANICURE SET 1x8pcs | SET PËR MANIKYR

UNI CosmeticsKodi:735

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Set për manikyr - Kompleti i manikyrave përmban prerëse të thonjëve, gërshërë vetullash, piskatore vetullash, pastruese veshi, limë për thonjë dhe një mjet për heqjen e lëkurës së vdekur. Përfshirë kujdesin e duarve, kujdesin për fytyrën dhe kujdesin për këmbët, ky set manikyr/pedikyr ka gjithçka që ju nevojitet.

I fortë dhe i qëndrueshëm - Seti i manikyrave është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë. Mund të parandalojë korrozionin për të arritur dezinfektim të sigurt, për të minimizuar rrezikun e infeksionit. Është i bukur, i fortë dhe i ndërtuar për të qëndruar gjatë.

I lëvizshëm - Kompleti i manikyrave vjen me një këllëf portativ prej lëkure që hapet lehtësisht me shtypjen e një butoni. Është gjithashtu shumë i lehtë, kështu që mund ta mbani me vete në çantën tuaj çdo ditë ose ta paketoni me vete kur shkoni në udhëtim.

Dhuratë e bukur - Kutia e setit për manikyr vjen me një dizajn estetik paketimi. Kutia është prej pëlhure me cilësi të lartë, e cila është elegante dhe është një dhuratë e shkëlqyer.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë