ALLURE NIKAI NK-1712 TRIMMER SUIT 8IN1 | MAKINË PËR PRERJE TË FLOKEVE

Uni CosmeticsKodi:6924518210970

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makinë për prerjen e flokëve. 

  1. Prerëse me madhësi të plotë: përcaktoni flokët përreth vijës së qafës në mënyrë precize dhe të barabartë.

  1. Prerëse precize: përcaktoni vijat: vijat e drejta, të harkuara dhe skajet.

  1. Prerëse për rrojë: rruani dhe përfundoni vijat dhe skajet për të siguruar rezultate të mëdha.

  1. Krehër i prerëses për flokë: pren flokët me lehtësi dhe sjell rregullues me katër gjatësi të ndryshme për t’ju sjellur opsione stilimi më shumë se kurrë më parë.

 1. Multifunksional: 8 copë shtojca për prerje dhe stilim të përfunduar të qimeve të fytyrës, duke përfshirë: prerëse të plota, të detajuara, prerëse për hundë, mjekër, mustaqe dhe krehër me kallamishte.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë