ALLURE NAIL DRILLING MACHINE GREY | MAKINË PËR GËRRYERJEN E THONJVE

Uni CosmeticsKodi:MM-2500

Çmimi:
€49,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Makinë për gërryerjen e thonjve.

Aplikimi: Mund të përdoret për thonjtë natyralë, si dhe artificiale, për grryerje, prerje, gdhendje, lustrim për të gjitha llojet e artit të thonjve.

Karakteristikat: Me shpejtësi të rregullueshme deri në 20,000 rpm, e bëjnë të lehtë përdorimin, dorën e sigurt dhe jo të dëmtuar. Formësoni dhe pastroni butësisht lëkurat e forta dhe ngjitësit e fortë.

Përshtatëshmëria: Lehtë për t'u përdorur duke pasur nën kontrollë shpejtësinë e sajë

Dizajni: Makina për grryerje e thonjëve është projektuar me mbrojtje automatike të mbingarkesës për të mbrojtur vetveten nga nxehtësia e tepërt. Nëse nxehet tepër, mbrojtja automatike e mbingarkesës do të aktivizohet.

✔ Ju lutemi hiqni pajisjen nga priza dhe lëreni të ftoheni rreth 30 minuta para se të përdorni përsëri.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë