ALLURE MAKEUP BAG BROWN L10-3 | ÇANTË KOZMETIKE

Uni CosmeticsKodi:6952314562030

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Çanta e lehtë, dhe lehtë për t'u pastruar.

Çantë kozmetike, elegante dhe me stil. Dizajn perfekt, mbyllje me zinxhir.
Kjo çantë bukurie është e përkryer për të transportuar, ruajtur dhe mbrojtur koleksionin tuaj të çmuar të grimit dhe kozmetikës.
Organizoni kozmetikën tuaj të përditshme, produktet e kujdesit të lëkurës, grimin dhe furçat, rimelin e syve, buzëkuqin, lëngjet, etj. Rasti: Ideal për udhëtime, pushime, udhëtime pune, aktivitete në natyrë, etj. Është shumë i përshtatshëm për ta mbajtur me vete në çdo kohë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë