ALLURE MAKE-UP FOUNDATION BRUSH A (ROSE GOLD) | BRUSHË PËR GRIM

Zbritje 77%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100000702

Çmimi:
€3,49 €14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një furce ideale për të aplikuar grimin perfekt.

Këto furça janë ideale si për profesionistët ashtu edhe për fillestarët.

Çdo furçë ka një fund të mrekullueshëm prej ari dhe qime sintetike super të buta.

Brushe perfekte për produkte të lëngshme dhe pluhur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë