ALLURE MAKE-UP BRUSH PINK 02 | BRUSHË PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911430

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nga theksimi te konturimi, kjo brushë ofron shumë opsione për të bërë grim.

Brusha është e përsosur për rregullimin e vetullave dhe shpërndarjen e hijes në sy.

Veçoritë: 

 • Sjell mbulim pa njolla;
  • Ka qime sintetike;
   • Dorezë kapëse me dizajn të fortë dhe me maje të brushës me lëvizshmëri të përshtatshme.

    Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

    • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
    • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
    • Transfer bankar
    • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
    • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
    Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
          Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
          • DHL
          • Posta e Kosovës
          • Posta Mik Mik
            WORLDWIDE SHIPPING
            Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

            Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

            Kalkulo çmimin e transportit!

            Ndoshta ju pëlqejnë

            Produktet që keni shikuar më parë