ALLURE SISA MAKE-UP BRUSH COLOR BIG SET 1X10PCS | SET ME BRUSHA PËR GRIM

UNI CosmeticsKodi:KOD0005913363

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nga theksimi tek konturimi, ky set ju sjellë shumë opcione për të bërë grim.

Brushat janë të dizajnuara me formë rrethore dhe të cilat janë të përsosura për përzierjen e bazës, skuqje apo pudër tek fytyra e juaj apo faqet.

Me madhësi të ndryshme për të zgjedhur, ju mund të arrini çfardo pamje që ju e dëshironi!

Veçoritë: 

 • Sjellë mbulim pa njolla;
 • Qime sintetike;
 • Dorezë kapëse me dizajn të fortë dhe me maje të brushës me lëvizshmëri të përshtatshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë