ALLURE MAKE-UP BRUSHES 1x12pcs FA 439 | BRUSHA PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:6958698634394

Çmimi:
€7,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nga theksimi tek konturimi, ky set me 12 copë ju sjellë shumë opcione për të bërë grim. Brushat janë të dizajnuara me formë rrethore dhe të cilat janë të përsosura për përzierjen e bazës, skuqje apo pudër tek fytyra e juaj apo faqet. Me madhësi të ndryshme për të zgjedhur, ju mund të arrini çfardo pamje që ju e dëshironi!

Veçoritë: 

  • Sjellë mbulim pa njolla

  • Qime sintetike

 • Dorezë kapëse me dizajn të fortë dhe me maje të brushës me lëvizshmëri të përshtatshme

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë