ALLURE MAGNETIC NAIL DESIGN | MAGNET PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000404

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Dizajn magnetik për thonj.

Produkt që jua lehtëson deri në maksimum punën në ngjitjen dhe dizajnin e thonjëve.

Aplikim i dizajneve të ndryshme në thonj falë fuqisë së lartë magnetike që përmban.

Modelime të ndryshme për thonj, të cilat bëjnë që thonjtë të duken të freskët dhe me shumë origjinalitet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë