ALLURE PLASTIC FOOT FILE | LIMË PËR SHPUTA TË KËMBËVE

Uni CosmeticsKodi:6920025800505

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Lima për pedikyr të shputave me shpejtësi redukton dhe zbutë lythët, sipërfaqet e thara tek pjesët e epërme dhe anash shputës e gishtit të këmbës, duke e bërë atë tejet të lëmuar.

Derisa e perdorni këtë vegël dore, do t'i largoni edhe llythët më të vrazhdë, në mënyrë efektive.

Kjo limë për shputa të këmbës është dizajnuar në mënyrë të veçantë, si pjesë e familjes së pedikyrit, për të arritur balancën më të mirë dhe stabilitetin në dorë gjatë përdorimit. Dizajni i saj i lëmuar, zakonisht, përdoret nga profesionistët në sallone të bukurisë si dhe për trajtim të pedikyrit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë