ALLURE NECK PAPER RUFLES 1x5pcs | LETËR QAFE

Uni CosmeticsKodi:1004

Çmimi:
€3,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky produkt është bërë 100% nga druri natyral.

Nuk përmban përbërës kimikë.

Posedon fuqi të lartë dhe është rezistente ndaj ujit, është e butë dhe e përshtatshme. Nuk e lëndon lëkurën.

E pastër dhe sanitare. Vetëm për një përdorim. Mund të shmang, madje, edhe infeksionet. Është, pa dyshim, produkti ideal profesional për mbrojtje të qafës.

Përdoret nëpër sallone të bukurisë gjatë stilimit të flokëve, për mbrojtje nga flokët që bien gjatë prerjes. Materiali është fleksibil, në të dy anët ka ngjitës me ngjyrë të kaltër.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë