ALLURE LED NAIL DRYER & ELECTRIC NAIL KIT 2IN1 | UV LLAMB & MAKINË PËR GËRRYERJEN E THONJVE

UNI CosmeticsKodi:6986698265898

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
LED ttharëse dhe gërryese e thonjve!
Ky komplet vjen me gjithçka që ju nevojitet për të pasur thonj të përsosur në një kohë të shkurtër.

Karakteristikat:

Dizajn i lehtë për t'u përdorur: Dizajni intuitiv i këtij kompleti të tharëses së thonjve e bën të lehtë për t'u përdorur dhe të përsosur për çdo nivel aftësie.
Kompleti i plotë: Ky komplet përfshin gjithçka që ju nevojitet për të marrë thonj me cilësi salloni në komoditetin e shtëpisë tuaj.
Dizajn portativ dhe i lehtë
Specifikimet:

Ngjyra e bardhë
Cilësimet e kohëmatësit: 30, 60 ose 90 sekonda
LED
Mundësuar nga USB
5 koka lidhëse të përfshira

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë