ALLURE LED MAGNIFYING GLASS WITH BASE 2 | LLAMBË ME NXEHTËSI INFRA TË KUQE

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000382

Çmimi:
€49,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Llambë me nxehtësi infra të kuqe me cilësi të lartë me llambë infra të kuqe që depërton thellë në lëkurë me nxehtësi dhe simulon qarkullimin e gjakut, indet dhe muskujt.

Energjia në qeliza rrit trajtimin dhe stimulon prodhimin e qelizave të reja.

Punon duke relaksuar në muskujt tuaj.

Vjen me mbështetëse dyshemeje mbi rrota dhe është montuar me një krah fleksibël që e bën të lehtë marrjen e trajtimit pikërisht në vendin e trupit ku është më i nevojshëm.

Rregullator i rregullueshëm për të kontrolluar se sa i fortë duhet të jetë efekti i nxehtësisë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë