ALLURE LED LAMP SC RED 6W | LED LLAMBË E KUQE

Uni CosmeticsKodi:FD-16

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vendosje të kohës dhe dizajn i sensorit: kohëmatës 5S-120S (Koha mund të rregullohet lirshëm). Sistemi automatik i sensorëve, funksionimi i lehtë, kursimi i energjisë dhe kursimi i kohës.

Panel i shkëputshëm: Panel reflektues magnetik i ndashëm, i përshtatshëm për shërimin e thonjve me xhel.

Dizajni i dritës LED të rrumbullakët: 30 copë dritat LED shpërndahen në mënyrë të barabartë, kurimi nuk përdor kënd të vdekur.

Modaliteti i dyfishtë: Modaliteti automatik: Induksion automatik me infra të kuqe; Modaliteti manual: vendosja e kohëmatësit në punë;

Ekran LCD: Ekran LCD 1,6 inç, më i përshtatshëm për t'u kontrolluar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë