ALLURE LED LAMP DOUBLE-HAND WITH SENSOR PINK 36W | LED LLAMBË PINK

Uni CosmeticsKodi:FD-72

Çmimi:
€69,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Llambë LED profesionale me formë unike, me ekran dixhital për funksionim të lehtë. Kuron të gjitha lustrimet me xhel, xhel akrilik dhe produkte të tjera që kërkojnë shërim me dritë UV LED.

Me rregullues të kohës dhe dizajn të senzorit: Kohëmatësi 5s-120s (koha mund të rregullohet sipas dëshirës).

Senzor me sistem automatik, funksionim i lehtë, kursen energji dhe kohë. 

Dizajn rrethor me dritë LED: 30 drita LED që shpërndahet në mënyrë të barabartë.

Metodë e dyfishtë: metodë automatike dhe metodë manuale.

Ekran LCD: 1.6 inch

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë