ALLURE LAMP SUN X5 PLUS | LED LLAMBË

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912271

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Është kompatibile me të gjitha llojet e gellëve – llamba e mbartshme 48W LED dhe UV i thanë të gjitha llojet e gellëve LED dhe UV për thonj më shpejt se të gjitha tharëset e tjera për thonj.
 • Kohëmatës me 4 shpejtësi për përshtatshmëri maksimale – 10, 30, 60, 99 sekonda (nxehtësi e ulët) dhe senzori automatik e bën të përshtatshme gjatë trajtimit;
 • Mënyra unikate e nxehtësisë së ulët – tharësja për thonj Vishine SUN 5 ka mënyra unikate të nxehtësisë së ulët të cilat lirojnë senzacionin e djegjes, e zgjidhin problemin e therjes së gishtirinjve kur i trajtoni gellët e fortë
 • E lehtë dhe e sigurtë – është e përshtatshme për duar dhe për shputa të këmbës. Nuk e dëmton ambientin dhe nuk posedon substanca të dëmshme për trupin e njeriut; e ulë rrezikun e dëmtimit të lëkurës që shkaktohet nga ekspozimi i rrezeve UV. Poqat shumë efikase LED kanë qëndrueshmëri deri në 5000 orë.
 • REZULTATE SALLONESH: Arrini rezultate sallonesh brenda sekondash edhe për përdorim në shtëpi por edhe për përdorim profesional.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë