ALLURE KEYAN STRIPS FOR EPILATION 1x100pcs | LETËR DEPILIMI

UNI CosmeticsKodi:5682432562551

Çmimi:
€0,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

I PASTËR DHE HIGJENIK - Ky shirit letre për dyll e mbajnë depilimin të shëndetshëm, të pastër dhe sanitar. Thjesht hidhni çdo shirit pasi ta përdorni dhe filloni me një shirit dylli të freskët sipas nevojës.

E BUTË - Materjali fleksibil dhe i butë ka forcë të madhe në tërheqje, si pasojë depilimi bëhet në mënyrë efektive pa dëmtuar lëkurën tuaj.

I LEHTË DHE I GJERË - I përshtatshëm për shumicën e llojeve të lëkurës. Është hipoallergjik dhe pa aromë. Heq shpejtë dhe e lehtë edhe qimet e tepërta të fytyrës.

APLIKIMI - Krijuar për të gjithë dyllrat për heqjen e qimeve. Shiritat për depilim me dyll janë ideale për depilimin e të gjitha zonave të trupit. Ideale për përdorim në këmbë, linjën bikini ose nën sqetulla; krejtësisht i lëvizshëm për udhëtime ose për përdorim me nxitim në çdo kohë, gjithashtu është i përshtatshëm për t'u përdorur në sqetull, krah, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit.


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë