ALLURE HAIR EXTENTIONS CLIPS (BLACK) | KAPËSE PËR ZGJATJE TË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:KOD1000000418

Çmimi:
€0,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kapëse për zgjatjen e flokëve. 


  • Kapëse për t’i kapur flokët shtojcë apo për parukë;

  • Mund të përdoret në flokë natyrale dhe në flokët sintetike shtojcë;


Tubi i butë i gomës, i bashkangjitur në pjesën nga ku kalon fija e flokut, është për siguri shtesë dhe për minimizim të dëmtimit të tij.

Ngjyra: E zezë.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë