ALLURE ITIS BEAUTY EYE PATCH 1x10 | PECETA PËR SY

UNI CosmeticsKodi:6971385472048

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku
Kombinimi unik i ngjeshjes dhe hidratimit në jastëkët tanë silikoni kundër plakjes e mbajnë lëkurën tuaj të hidratuar për të zbuluar një pamje më të re.
Sytë janë gjëja e parë që njerëzit vënë re. Ndjehuni të sigurt dhe dukeni më së miri, të rifreskuar, të zgjuar, rinorë dhe të shndritshëm duke shtuar këto njolla të arta poshtë syve në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për veten.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë