ALLURE INSTANT FACE LIFT | NGJITËS PËR TËRHEQJEN E LEKURËS

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:609728436827

Çmimi:
€1,49 €2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Këto ngjitës për tërheqjen e lëkurës mund të aplikohen në fytyrë, mjekër, qafë apo edhe në pjesë të tjera të trupit.

Janë të padukshme në fytyrë dhe janë të papërshkueshme nga uji, nuk bien lehtësisht nëse lagen; Janë të buta në prekje, dhe janë elastike, për një përdorim sa më të lehtë.

Përdorimi: Pastroni dhe thani fillimisht fytyrën tuaj dhe më pas rregulloni ngjitësit në skajet e penjit që gjendet në pako, përshtateni më mirë për fytyrën tuaj, dhe në fund aplikojeni ngjitësin në fytyrë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë