ALLURE IHA STYPTIC PENCIL | LAPS KUNDËR GJAKUT

Uni CosmeticsKodi:8681910225053

Çmimi:
€0,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Lapsi për ndaljen e gjakut pas rrojës, është shkop mjekësor i cili është prodhuar nga kristali pluhur i bllokut shap dhe nga dylla lidhëse e cila është e shtypur në madhësinë dhe formën e buzëkuqit.


Ju mund ta përdorni këtë laps për të mbuluar prerjet e vogla dhe gërvishtjet e lëkurës, posaçërisht ato të cilat janë shkaktuar gjatë rrojës së lagur.

Ju do ta ndalni rrjedhjen e gjakut menjëherë dhe do mbysni bakteriet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë