ALLURE IGEMEI HAIR CLIPPER GM805 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:6957952208050

Çmimi:
€34,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Makina elektrike për prerjen e flokëve IGemei GM 805 Cordless përmban një motor të fuqishëm me një zhurmë të ulët, brisqe me precizitet të lartë si dhe krehër udhëzues të cilët ju ofrojnë një prerje të lehtë dhe të rehatshme të flokëve me një prekje të butonit.

Veçoritë: 

  • Me/Pa kabëll
  • 4 copë krehër udhëzues
  • Pjesë mbrojtëse e brisqeve
  • Brushë për pastrim të brisqeve
  • Shishe e vogël vaji
  • Koha e punës pa kabëll: 150min
  • Koha e rimbushjes: 60min
  • Fuqia 100 - 240V - 50/60Hz

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë