ALLURE ICONSIGN LASH LIFT EYELASH PERMING KIT | SET PËR QERPIKË

UNI CosmeticsKodi:KOD0005912537

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

QERPIKËT PERFEKT NUK KANË QËNË KURRË MË LEHTË!

Imagjinoni të zgjoheni me qerpikë të përdredhur në mënyrë perfekte çdo ditë pa pasur nevojë t'i mirëmbani vazhdimisht ato:

Qerpikët e dredhur në mënyrë natyrale: Ky set për ngritjen e qerpikëve do t'i ndihmojë sytë tuaj të duken më të mëdhenj dhe më të bukur pa grim duke ngritur qerpikët lart për një pamje perfekte.

I sigurt dhe efektiv: Seti ynë i qerpikëve, me ngjitësin i cili është i projektuar posaçërisht për përdorim të jastëkut të silikonit, ka një aromë e butë dhe acarim të ulët, shumë e sigurt për t'u përdorur. I mbushur me keratin dhe përbërës të tjerë premium, kompleti ynë për ngritjen e qerpikëve ofron ushqim intensiv dhe kujdes të butë për qerpikë më të fortë.

Lehtë për t'u përdorur: Ky set ka jastëkë silikoni të lehtë për t'u përdorur, është më e lehtë për t'i përkulur qerpikët në mënyrë natyrale. Gjithashtu, kompleti për ngritjen e qerpikëve ka etiketa të njëpasnjëshme dhe udhëzime për përdorim, shumë të lehta për t'u kuptuar.

Materiale të sigurta dhe me cilësi të lartë: Seti i qerpikëve duke përdorur lëndën e parë natyrale të cilësisë më të lartë, jo irrituese. Pas testimeve të përsëritura nga institucioni profesional, rezultatet e certifikimit janë të sigurta për trupin e njeriut edhe për fëmijët. Dhe përbërësit natyralë gjithashtu do të ushqejnë qerpikët për të nxitur rritjen e tyre.

Përdorni deri në 15 herë: Ky set për ngritjen e qerpikëve përmban përbërës të mjaftueshëm për deri në 15 përdorime!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë