ALLURE HTC HAIR STRAIGHTENER IRON JK-7053 | DREJTUESE PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:6971864104231

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Riktheni butësinë dhe shkëlqimin e flokëve tuaj me këtë drejtuese me pllaka 100% të qeramikës dhe teknologji jonike.

Karakteristikat:

 • Dizajn i shkëlqyeshëm, ergonomik me dorezë jo të rrëshqitëshme
 • Ngrohet shpejtë në temperaturën maksimale dhe mban nxehtësi konstante gjatë përdorimit
 • Kablloja e kthyeshme parandalon ndërprerjen
 • Me rregullues të temperaturës me rang prej 120-200 gradë
 • 110V/60Hz - 220V-50Hz
 • 35W

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë