ALLURE HOT AIR STYLER TP 5+1 | FIGARO & BRUSHË PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:6935214531344

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tharësja e flokëve 5 në 1 është një stilues flokësh multifunksional
që mund të përdoret në flokë të thatë dhe të lagur.

Paisja përmban një tharëse flokësh, brushë për drejtimin e flokëve, brushë për flokë të gjatë kaçurrelë, brushë për flokë të shkurtër kaçurrelë dhe një paisje për shtimin e volumit të flokëve.

Mund të përdoret si stilues dhe drejtues i flokëve, kështu që ju mund të krijoni modele të reja flokësh sipas dëshirës.

 • Tensioni: 110/220V
 • Fuqia përkatëse: 1100W
 • Temperatura: 120 gradë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë