ALLURE HOT AIR BRUSH ROUND HAIR DRYE & BRUSH MAX 800W | THARËSE PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:1578964587459

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dizajni unik i furçës ovale përmban anët e lakuara butësisht për të lëmuar flokët, ndërsa skajet e rrumbullakëta krijojnë volum në rrënjë dhe dredhojnë bukur majat – duke rezultuar në fryrje të mrekullueshme të flokëve. Nuk duhet të prisni që ai të nxehet, kështu që ju do të jeni në gjendje të stiloni dhe të thani flokët në të njëjtën kohë duke rezultuar në më pak dëmtime nga nxehtësia.
Flokët tuaj do të duken më të shëndetshëm, më të lëmuar dhe më të butë në prekje pas përdorimit të këtij mjeti të nxehtë të furçës së rrumbullakët. Funksionon mirë në të gjitha teksturat e flokëve.

800W
220-240V
50/60Hz
3 Opsione të temperaturës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë