ALLURE HEATLESS CURLER & CLIPS | DREDHUESE PËR FLOKË PA NXEHTËSI

Zbritje 50%
UNI CosmeticsKodi:KOD0005912653

Çmimi:
€4,99 €9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Efekti Magjik - Me metodën e re për flokë kaçurrela pa ngrohje mund t'i ktheni flokët e drejtë në flokë kaçurrela pa mundim. Pa vënë nxehtësi në flokët tuaj, zvogëloni dëmtimin e flokëve dhe majat e ndara. Një zgjedhje ideale për vajzat që i pëlqejnë flokët kaçurrela.

Kaçurrela pa nxehtësi - E bërë nga një sfungjer i butë dhe i lehtë për t'u palosur, nuk kërkon nxehtësi dhe nuk dëmton flokët. Ky shirit flokësh për kaçurrela pa nxehtësi do t'ju japë një mënyrë të re për t'i stiluar kaçurrelat tuaja të bukura pa futur nxehtësi në flokët tuaj.

I përshtatshëm dhe i lëvizshëm - Lehtë për t'u përdorur në shtëpi, dhe është i lehtë për t'u mbajtur kur jeni jashtë ose në një udhëtim pune. I përshtatshëm për flokë të thatë apo të lagur. Mund ta përdorni kur punoni ose kur flini për të kursyer kohë në një model flokësh të bukur.

Një kapëse flokësh është e bashkangjitur - Përfshin një kapëse flokësh ekstra me shiritin tonë të kaçurrelave pa nxehtësi, është bërë nga material akrilik plastik me cilësi të lartë dhe susta metalike të sigurta, mund t'ju ndihmojë të mbani shiritin në vend, t'i mbani flokët fort dhe nuk do t'ju lëvizë as gjatë gjumit të natës.

Dhuratë e shkëlqyer - Kjo kaçurrela pa ngrohje ka një pamje të bukur, të lehtë për t'u përdorur dhe është e rehatshme. Është gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer për familjen, miqtë dhe kolegët tuaj, që të kenë edhe flokë të bukur kaçurrela. I përshtatshëm për flokë të trashë, të rrallë, kaçurrelë ose të drejtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë