ALLURE HEART OF LOVE REMOVES HAIR INSTANTLY & PAIN FREE S-906 | DEPILATOR ELEKTRIK

Zbritje 38%
UNI CosmeticsKodi:7643212732135

Çmimi:
€15,49 €24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Depilator trupi për heqjen e qimeve

 • Bërë nga ABS për mbrojtjen e mjedisit dhe shëndetit, i fortë dhe i qëndrueshëm.
 • Rruajtje e sigurt, pa dhimbje, pa tërheqje dhe nuk shkakton flokë të rritur brenda lëkurës.
 • Dritat e integruara LED e bëjnë të lehtë për t'u parë dhe përdorur me lehtësi.
 • Rikarikim me USB. Përmasa portative dhe kompakte, e lehtë për t'u bartur dhe përdorur.
 • I përshtatshëm për buzë, mjekër, gjunjë, faqe, gishta, nënsqetulla etj.
 • Dizajni ergonomik dhe i përsosur për pëllëmbë është i shkëlqyeshëm për këmbët, krahët, kyçet e këmbëve dhe çdo zonë të prirur për gërvishtje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë