ALLURE HAIR TRIMMER T-BLADE YT-99 | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:6920174310245

Çmimi:
€19,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Teh qeramike titanium: Koka prerëse prej qeramike titani në formë T-je qëndron e mprehtë për një prerje komode. Kokë prerëse me hapje ultra të shkurtër të tipit T 0. Nuk dëmton lëkurën e kokës.

Teh me prerje të ngushtë për krehje dhe rruajtje. Prerëse profesionale që mund të përdoret edhe në natyrë: E pajisur me 4 lloje krehërash me gjatësi të ndryshme, të përshtatshme për prerjen e flokëve kokës, modele të ndryshme, etj. Këndi i animit në formë S-je 360 nuk është i lehtë për të gërvishtur lëkurën.

E ri-karikueshme wireless: Prerësja unike e flokëve është projektuar me wireless, e pajisur me një levë të përshtatshme për prerje sa më të lehtë të flokëve.

Prerëse profesionale për prerjen e mjekrës ose flokëve në shtëpi. Mund të jetë gjithashtu një komplet profesional parukerie për t'u përdorur në një sallon flokësh. Dizajni ergonomik dhe i hollë i trupit e bën shumë të lehtë përdorimin me butonin e hapur në prekje. Skeleti nuk rrëshqet. Mund të maksimizojë komoditetin e përdoruesit për përdorim të lehtë dhe ta bëjë atë më të sigurtë dhe më të përshtatshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë