ALLURE HAIR ROLLERS 1x10pcs | LLOKME UJI

Uni CosmeticsKodi:8606004202116

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Llokme uji.

 • E gjithanshme, mund të përdoret në lloje të ndryshme të flokëve.
 • Dizajn i hapur për qarkullim më të mirë të ajrit.

  Këto llokme për flokë dallojnë për nga madhësia, kapen tek floku pa kapëse apo tela, dhe janë tejet të përshtatshme.

  Krijojnë valë, vëllim, dhe ngritje, pa lënë shenja në flokë.

  Të përkryera për flokë normale, të trasha, të thara apo edhe të lagura.

  Llokmet e kapin flokun pa patur nevojë për tela.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë