ALLURE JUNJUN HAIR CURLING JJ-928 / XR-8829 (3x22mm) | FIGARO VALË-VALË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:5485225665237

Çmimi:
€23,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kjo figaro për flokë është dizajnuar për bukuri dhe përkudesje të lëmuar të flokëve e cila ju jep flokë kaqurrele që duken bukur dhe është paisje esenciale për këdo që dëshiron t’i bëjë flokët kaqurrele në mënyrë efektive.

Pajisja ka peshë të lehtë, e dizajnuar në mënyrë ergonomike dhe e fuqishme. Është me qëndrueshmëri të gjatë dhe e sigurtë. Është figaro me 3 cilindra, superiore ndaj figarove të zakonshme në formë koni.

Sipërfaqja e saj keramike pastrohet lehtë dhe është e veshur me turalinë prandaj nuk ka nevojë t'i kushtohet shumë kohë për mirëmbajtje.

 • RATED POWER AC
 • 110V-240V
 • 50Hz
 • 40W
 • 180 - 210 C

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë