ALLURE HAIR CROWN | KURORA PËR FRIZURA - 02

Uni CosmeticsKodi:KOD0000033570-13

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kurorë për stilim të mrekullueshëm të flokëve.

TRUP FLEKSIBIL - Trupi i diademës është energjik dhe fleksibil.

STILUESE - Stil elegant, i denjë dhe i bukur me diamant imitues që xixëllon.

MATERIALI - Aliazh dhe diamant imitues me qëndueshmëri të lartë.

E VENDOSUR MIRË - Krehër me skaje të dyfishta në periferi për të mbajtur diademën në vend.

E PËRSHTATSHME PËR - Madhështore për dasmorë apo princesa gjatë dasmave, mbrëmjeve të maturës, ndejave, ditëlindjeve dhe ndejave të tjera të veçanta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë